Felix Oto Kiralama
info@felixotokiralama.com 0 (322) 405 00 00

Tarihçemiz

Felix Car Firması ilk olarak Adana ilinde hizmet vermeye başlanıldı. Sonrasında G.Antep , K.Maraş , Osmaniye , Hatay , Kayseri ve Mersin illerinde açılan şubelerimiz ile Merkez ADANA olmak üzere sınırsız hizmetlerine devam etmektedir. Filomuzda bulunan araçlar Full bakımlı ve Rent a car kaskolu olması ile siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak için hazırladık her daim. Her bütçeye , her aileye ve her koşula uygun en yeni araçlar ve sınırsız memnuniyet hizmetimiz ile kiralama avantajlarını siz değerli müşterilerimize sunmayı borç biliriz. Kurumsal şirketlerin veya bireysel müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını sorunsuz karşılayan firmamız, her sınıf araç hizmeti ile bunca yıl siz değerli müşterimlerimizin takdirini almaktan onur duyduk. Firmamızın adı altında çalışanlarımızın aldıkları memnuniyet tebrikleri her zaman bizi ileriye taşımıştır. Firmamız başta Adana olmak üzere ; hizmet vermiş oldugumuz her il-ilçe de müşteri memnuniyeti ve sınırsız hizmet sağlamayı kendine amaç edinmiştir. Bizlerle oldugunuz için teşekkürler…

Misyonumuz

Müşterilerinin memnuniyetini daima ön planda tutan ,kısa ve uzun süreli araç ihtiyaçlarını Güney Anadolu , Güneydoğu Anadolu , İç Anadolu , Adana ve çevre il-ilçeleri genelinde karşılayan firmamız, sınırsız ve yenilenen araçlar ile güvenilir kurumsal bir hizmet şirketidir.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Her yıl yenilenen araç markalarından oluşan filomuz, bireysel , kurumsal kiralama ve yurt dışından gelen gurbetçilerimiz için profesyonel kadrosuyla en uygun fiyatla araç kiralama hizmeti sunar. Araçlarımız 0 – 2 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır. Her yıl yenilenen birçok araç çeşidiyle sizlere en iyi ve en sorunsuz hizmeti vermek için çalışmaktayız. Referanslarımızın ve araç sayımızın her geçen gün artması firmamızın oto kiralama sektöründeki kalitesini en iyi şekilde göstermektedir.

Adana Araba Kiralama

İş veya turistik amaçlı gezilerinizde Adana ilinde araba kiralamak her zaman daha pratik bir çözüm olacaktır. Adana araba kiralama olanakları konusunda oldukça gelişmiştir. Kiralama işlemlerinin yasal ve prosedürlere uygun olarak yapıldığından emin olduktan sonra güven içinde aracınızı teslim alabilir ve sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Bunun için ise işlem süreçlerini bilmeniz gerekir. Adana araç kiralama işlemi için ilk olarak yaşınızın ve ehliyet yaşının tercih ettiğiniz araç sınıfı ile uyumlu olması şartı aranır. Ardından kredi kartı kullanımınızın da olması istenir. Puan sorgulaması veya belli bir miktar provizyon işlemi yapılması için kendi adınıza bir kredi kartınızın olması beklenir. Kartınızdan alınan bu miktar bloke işlemidir. Araç tesliminden belli bir süre sonra otomatik olarak kaldırılır. Aracınızın günlük kilometre sınırı ve olması halinde yakıtla alakalı detaylarını öğrendikten sonra araca karar vermeniz en doğrusu olacaktır. Araca karar verdikten sonra ek sigorta ve kasko da ekletip, sözleşmenizi tamamladıktan sonra aracınızı hemen teslim alabilirsiniz.
araç hakkında 1
Değişken Fiyatlar Yok
araç hakkında 2
Farklı Lokasyon Çeşitliliği
araç hakkında 2
Son Model Araçlar
araç hakkında 3
Full Kaskolu Araçlar
mutlu müşteriler
12003
Mutlu Müşteriler
araç bilgisi
342
Filomuza Bağlı Araçlar
toplam kilometre
1211100
Toplam Kilometre
felix hakkında
40250
Telefon Desteği